Invertoriai

Kehua invertoris 3 fazis 8kW – SPI8K-B

Kehua invertoris 3 fazis

10kW – SPI10K-B

Kehua invertoris 3 fazis

15kW – SPI15K-B

Kehua invertoris 3 fazis

5kW – SPI5K-B

Kehua invertoris 3 fazis

6kW – SPI6K-B

Kehua invertoris 3 fazis

20kW – SPI20K-B

Grovat invertorius MIC 1000 TLX

Grovat invertorius MID 22KTL3-X (AFCI)

Tinklinis invertorius Sofar Solar 3300 TL-G3

Tinklinis invertorius Sofar Solar 3,6KTLM-G2

Tinklinis invertorius Sofar Solar 5,5KTL-X

Tinklinis invertorius Sofar Solar 6,6KTL-X

Tinklinis invertorius Sofar Solar 8,8KTL-X

Tinklinis invertorius Sofar Solar 11KTL-X

INVERTORIAI

KEHUA

KEHUA grupė, kaip pagrindinė energetikos sprendimų tiekėja žemyninėje Kinijoje, buvo įkurta 1988 m. 2010 m. Sausio 13 d. „Kehua“ oficialiai pateko į vertybinių popierių biržą ir buvo įtraukta į Šendženo vertybinių popierių biržą. Iki šiol „Kehua“ priklauso 40 dukterinių įmonių, 5 gamybos bazės, 3 mokslinių tyrimų ir plėtros centrai, 1 elektromagnetinio suderinamumo bandymų centras ir UL bandymų duomenų programa. Produktai gali atitikti CE, SAS, TUV ir kitus sertifikatus, paprašius skirtingų rinkų. „Kehua“, kuri specializuojasi ypatingos svarbos energijos, atsinaujinančios energijos ir duomenų centro srityje, užima daugiau nei 13,0% visos UPS rinkos. „Kehua“ yra pirmaujantis UPS prekės ženklas Kinijoje daugiau nei 20 metų. 2016 m. „Kehua“ buvo pripažinta „Global Top 500“ kompanija atsinaujinančios energijos pramonėje, o jos bendras saulės sistemos pritaikymas viršijo 10 GW. Iki šiol „Kehua“ visoje šalyje yra sukūrusi daugiau nei 25 000 serverių stelažų.

GROWAT

Integruoti II tipo viršįtampių ribotuvai pritaikyti savarankiško vartojimo analizei. Pažangi I-V traukos diagnostika ir aktyvus problemų nustatymas Lengvas / patvarus / ugniai atsparus – dangtis pagamintas iš ypač stipraus polikarbonato. Įmontuotas nuolatinės srovės atjungimas. Žemės gedimų stebėjimas. Tinklo parametrų stebėjimas. Apsauga nuo atvirkštinio poliškumo IP65 (galima montuoti už pastato ribų). 

SOFAR SOLAR

„Sofar Solar“ inverteriai, turintys daugiau nei dešimties metų patirtį šioje pramonėje, sėkmingai siekia trečios vietos Lenkijoje dažniausiai renkamų inverterių pakyloje. Mažas prietaisų, pagamintų remiantis pripažintų prekės ženklų komponentais („Fairchild Semiconductor“, „Texas Instruments“, „Nippon Chemi-Con“ ir kt.), Gedimų dažnis daro „Sofar Solar“ saulės keitiklius populiarius daugelyje Europos rinkų. Montuotojai vertina intuityvų ir greitą šių keitiklių montavimą, o klientai – patrauklią kainą. Dar neseniai „Sofar Solar“ keitikliai daugiausia buvo naudojami mikroįrenginiuose. Tačiau nuo to laiko, kai rinkoje pasirodė 30, 36 ir 50 kW galios modeliai, gamintojas fiksuoja vis daugiau pardavimų komerciniame sektoriuje. Nenuostabu: kol kas keitiklių pasirinkimas šiame segmente buvo nedidelis, o didelis jų pranašumas yra tai, kad jie turi 3 nepriklausomus MPPT ir leidžia sujungti iki 10 stygų, taigi – lanksčiai suprojektuoti instaliacijas. 2020 m. Lenkijos rinkoje taip pat pasirodė hibridiniai keitikliai ir trečiosios kartos keitikliai – G3 serija. Vienfazių G3 serijos keitiklių galios diapazonas yra nuo 1 kW iki 3,3 kW. Prietaisų svoris yra tik 5,3 kg, todėl keitiklį lengva ir greitai montuoti. G3 keitikliai nuolatinės srovės pusėje valdo 40% perkrovą, o efektyvumas siekia iki 97,7%. Visi G3 keitikliai palaiko integruotą „Zero Export“ funkciją, kuri leidžia organinei energijai tekėti į tinklą. Baterijų keitikliai „Sofar Solar“ taip pat įgijo patikimų ir efektyvių akumuliatorių keitiklių tiekėjo reputaciją. Baterijų keitikliai, leidžiantys vartotojams apsisaugoti sutrikus tinklui ir prisidedantys prie energijos pirkimo sąnaudų mažinimo. „Sofar Solar“ baterijų keitikliai jau naudojami daugiau nei 40 šalių, įskaitant Australiją, Didžiąją Britaniją, Vokietiją, Belgiją, Nyderlandus ir Prancūziją. Išskirtinį „Sofar Solar“ keitiklių patikimumą patvirtina 10 metų gamintojo garantija, kuriai nereikia jokių papildomų mokesčių.